Kdo užívá?

Omezení vypadávání vlasů. Působí již od 1 týdne.

Reneval Neo, doplněk stravy, je určen pro ženy řešící problém s vypadáváním vlasů, s kvalitou vlasů, jako je třepení konečků a lámavé vlasy.

Užívají jej však ženy všech věkových kategorií, kterým záleží na svých vlasech a na jejich krásném vzhledu. Reneval Neo je vhodný pro všechny druhy, barvy a délky vlasů. Reneval Neo je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.


Modelingu se věnuji již 5 let. Můj vzhled je mým
povoláním, proto o sebe musím každodenně
pečovat. Pro péči o mé vlasy používám Reneval
Neo.

Lucie Čechová

Lucie: Každý rok už x let řeším na podzim jednu a tu samou věc. Na podzim mi začnou vypadávat vlasy. Možná je to tím obdobím, možná je mám zničené po létě, co já vím? Ale jedno vím jistě, pokaždé mi okamžitě zabere Reneval Neo, takže se touto situací nikdy nenechám vyvést z míry. Děkuju
Hanka 24: Reneval jsem koupila mamce minulý rok na Vánoce, protože už jsem se na její hlavu nemohla ani podívat. Je sice dražší, ale doporučila mi jej kadeřnice a v diskuzích jej také chválili. Dneska máma vypadá o deset let mladší, už nemusí nosit ty divné čepice a já se zase nestydím s ní jít kdykoliv na kafe.
Eva: Moje vlasy dlouho vypadaly opravdu blbě, lámaly se, třepily a byly zplihlé. Zkusila jsem snad všechno i mytí jedlou sodou, po kterém se sice vlasy přestaly mastit, ale žádná další změna se nedostavila, dokud jsem nezkusila Reneval Neo. Vlasy přestaly padat a celkově vypadají zdravější, než kdy dřív. Děkuju
Soňa K.: Při prvním nákupu jsem vůbec nebyla přesvědčena, jestli Reneval Neo nebude jen další z řady přípravků, za který zbytečně vyhodím peníze. Ale po prvním měsíci užívání jsem na sobě viditelně rozeznala pozitivní účinky. Reneval je super a ty peníze za to fakt stojí.
Iva 50: Když jsem se dostala do přechodu začaly mi vypadávat vlasy. Byla jsem zděšena, a panikařila jsem. Na vlasech jsem si vždy dávala záležet, hlavně kvůli své práci. Mohla jsem investovat do paruky, ale moje vlasy jsou zkrátka moje vlasy. Dostala jsem tip na Reneval Neo a od té doby ho používám a nevyměnila bych.
Jitka B.: Měla jsem období, kdy jsem se o své vlasy vůbec nestarala a taky to tak vypadalo. Jen díky Renevalu jsou mé vlasy opět v pořádku.
Renča P.: Od mala jsem měla problém s vlasy. Zkusila jsem snad všechny dostupné přípravky, ale nic. Na Reneval Neo jsem narazila vlastně úplnou náhodou a jsem doslova nadšená.
Tereza: Asi za to mohl ten předsvatební stres, ale zhruba měsíc před svatbou mi z ničeho nic začaly padat vlasy. Tehdy jsem absolutně nechápala a málem jsem zrušila svatbu. Jsem neskutečně vděčná své kolegyni Janě, která mi doporučila Reneval Neo. I v tak krátké době se vlasy vzchopily a úplně přestaly padat. 
Lenka: Začátek mého druhého těhotenství byl děs, a odnesly to nejvíce moje vlasy. Cítila jsem se strašně a navíc jsem i strašně vypadala. Pomohl mi až Váš doplněk stravy Reneval Neo. Během tří měsíců vlasy vypadaly úplně jako dřív. Moc díky
Anna: Vlasy jsem měla slabé a dost mi vypadávaly. Děkuji za Reneval, je to obrovská pomoc, cítím se skvěle.
Lucka: S vlasy dost experimentuju a často měním barvu a účesy. Potřebovala jsem už něco na jejich výživu. Reneval Neo mi zafungoval, děkuji.

Naše produkty jsou vyráběny jsou vyráběny ve výrobních prostorech, které mají certifikát Správné výrobní praxe (GMP). Jde o systém ochrany spotřebitele zahrnující soubor takových opatření, která minimalizují riziko toho, aby se na trh dostal výrobek nevhodné kvality. Tento certifikát je vydáván Státním ústavem pro kontrolu léčiv nebo odpovídajícími orgány v zahraničí.

Naše produkty jsou vyráběny jsou rovněž vyráběny v prostorech, které jsou plně v souladu s požadavky na ISO systém. Řada norem ISO 9000 pak definuje systém managementu jakosti. Tyto normy vydává Mezinárodní organizace pro normalizaci. Norma prokazuje schopnost výroby či distribuci produktů v souladu se všemi nezbytnými předpisy a potřebami zákazníka.

Společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. zodpovědně plní svou zákonnou povinnost při uvádění produktů na trh. Produkty jsou tak řádně oznámeny Ministerstvu zdravotnictví.

Naše produkty jsou vyráběny jsou podrobeny posouzení Státního zdravotního ústavu. Na základě tohoto posouzení pak Státní zdravotní ústav vydává Certifikát o zdravotní bezpečnosti produktu, který potvrzuje, že výrobek je v souladu se závaznými předpisy ČR a EU.

Naše produkty jsou vyráběny jsou vyvíjeny týmem odborníků, a to dle nejnovějších vědeckých poznatků a odborných studií.

Bezplatná infolinka:
800 555 431
Obsahuje STOP-LOSS-HAIR complex pro:
  • Omezení vypadávání vlasů 1,2
  • Podporu normálního růstu
    vlasů 1,2
  • Zvyšuje pevnost a zabraňuje lámání vlasů 1,2
  • Udržení celkové kvality vlasů 3

Produkt s přírodním složením

1Biotin
2Zinek
3Vitamin A

PayU
Soutěžte o Reneval Neo ...
Jak Reneval Neo funguje?
Jak Reneval Neo funguje?