Reneval Neo

Omezení vypadávání vlasů. Působí již od 1 týdne.

Vlasy jsou důležitou součástí krásy každé ženy, které na sobě zaleží a pečuje o svůj vzhled. Kvalita vlasů je ovlivňována vnějšími podmínkami jako je počasí nebo kosmetická péče o vlasy, ale i vnitřními, což je vliv výživy, stresu, fyziologických a genetických faktorů.

Reneval Neo, doplněk stravy, je vyvinut a vyroben dle nejnovějších vědeckých poznatků o výživě a růstu vlasů. Má velmi silné a účinné složení, samozřejmě na přírodní bázi, takže Reneval Neo je určen i těhotným i kojícím ženám.

Reneval Neo obsahuje vyvážené množství aminokyselin, minerálů, vitamínů a nenasycených kyselin, působících synergicky, s rychlým nástupem účinku.

Reneval Neo obsahuje také extrakty z pivovarských kvasnic, zlatého prosa a obilných klíčků.
Unikátně využívá STOP-LOSS-HAIR complex, což je speciálně technologicky vyvinutá směs: esenciální aminokyseliny, biotin, L-tyrosin, kyselina panthotenová, kyselina listová a zinek.

Balení Renevalu Neo obsahuje 30 tobolek. Při doporučené denní dávce 1 tobolka denně, se tedy jedná o péči o Vaše vlasy na jeden měsíc.


Složení na 1 tobolku

Stop-Loss-Hair complexTM
speciálně technologicky upravená směs obsahující:
488,05 mg
Směs esenciálních aminokyselin
(metioninu a cysteinu, v poměru 1:1)
300 mg
L-tyrosin 100 mg
Kyselina panthotenová (D-pantothenát vápenatý) 40 mg
Zinek (citrát zinečnatý) 7,5 mg
Kyselina listová 400 µg
Biotin (D-biotin) 150 µg
4-aminobenzoová kyselina 30 mg
Inositol 30 mg
Směs nenasycených mastných kyselin a esenciálních aminokyselin
(extrakt z prosa, obilných klíčků, a pivovarských kvasnic v poměru 1:1:2)
200 mg
Křemík (Oxid křemičitý) 10 mg
Vitamin A (Retinyl patmitát) 400 µg

Naše produkty jsou vyráběny jsou vyráběny ve výrobních prostorech, které mají certifikát Správné výrobní praxe (GMP). Jde o systém ochrany spotřebitele zahrnující soubor takových opatření, která minimalizují riziko toho, aby se na trh dostal výrobek nevhodné kvality. Tento certifikát je vydáván Státním ústavem pro kontrolu léčiv nebo odpovídajícími orgány v zahraničí.

Naše produkty jsou vyráběny jsou rovněž vyráběny v prostorech, které jsou plně v souladu s požadavky na ISO systém. Řada norem ISO 9000 pak definuje systém managementu jakosti. Tyto normy vydává Mezinárodní organizace pro normalizaci. Norma prokazuje schopnost výroby či distribuci produktů v souladu se všemi nezbytnými předpisy a potřebami zákazníka.

Společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. zodpovědně plní svou zákonnou povinnost při uvádění produktů na trh. Produkty jsou tak řádně oznámeny Ministerstvu zdravotnictví.

Naše produkty jsou vyráběny jsou podrobeny posouzení Státního zdravotního ústavu. Na základě tohoto posouzení pak Státní zdravotní ústav vydává Certifikát o zdravotní bezpečnosti produktu, který potvrzuje, že výrobek je v souladu se závaznými předpisy ČR a EU.

Naše produkty jsou vyráběny jsou vyvíjeny týmem odborníků, a to dle nejnovějších vědeckých poznatků a odborných studií.

Bezplatná infolinka:
800 555 431
Obsahuje STOP-LOSS-HAIR complex pro:
  • Omezení vypadávání vlasů 1,2
  • Podporu normálního růstu
    vlasů 1,2
  • Zvyšuje pevnost a zabraňuje lámání vlasů 1,2
  • Udržení celkové kvality vlasů 3

Produkt s přírodním složením

1Biotin
2Zinek
3Vitamin A

PayU
Soutěžte o Reneval Neo ...
Jak Reneval Neo funguje?
Jak Reneval Neo funguje?